Date de départ | 12-06-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 26-06-2018 20:08 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
MERK: Axiam
TYPE: Mega
CC: 1.500cc
BRANDSTOF: Diesel
VIN: VLGMCD25000000004
KM: 81.358
INGEBRUIKNAME: 19/07/1995
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Nederland
Exportdoc./Importdoc/705: 705
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): Ja - Nederlands
Keuringsbewijs (ja-nee): Nee
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA
EIGENAAR:
Prachtige Mega op chassis van Citroën AX. De wagen is volledig gerestaureerd, gaande van de hele polyester carrosserie tot het interieur. Ze start en rijdt goed. De staat is ontzetten goed en kwaliteitsvol.
Hiervan zou een oplage gemaakt zijn van 400 stuks!
Schatting van de veilingmeester: €10.000,- a €11.500,-
TYPE: Mega
CC: 1.500cc
BRANDSTOF: Diesel
VIN: VLGMCD25000000004
KM: 81.358
INGEBRUIKNAME: 19/07/1995
Exportdoc./Importdoc/705: 705
Keuringsbewijs (ja-nee): Nee
EIGENAAR: