Date de départ | 12-06-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 26-06-2018 19:40 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
MERK: MG
TYPE: Midget - Frogeye
CC: 1.300cc
KW: 44kw
VIN: GAN5UA86441G
KM: 88.309 miles
INGEBRUIKNAME: 30/06/1970
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Nederland
Exportdoc./Importdoc/705: JA - Aanvraag tot inschrijving
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA - Nederlands
Keuringsbewijs (ja-nee): JA - Nederlands
MG ontwikkelde de Midget en leende de techniek van Mini. Dit maakte het voor MG mogelijk om een leuke interessante en betaalbare roadster te leveren.
De MG Midget is hard van koets. Deze werd gerestaureerd in het verleden en voorzien van een Frogeye neus. Frogeyes zijn namelijk exclusief en vooral veel duurder.
Schatting van de veilingmeester: € 10.000,- a €11.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag! Kom jezelf voorzien van je eigen oordeel en overtuig je van dit kavel.
TYPE: Midget - Frogeye
CC: 1.300cc
KW: 44kw
VIN: GAN5UA86441G
KM: 88.309 miles
INGEBRUIKNAME: 30/06/1970