Cette enchère est fermée, vous ne pouvez plus faire d'offre sur le lot
Données du lot
Date de départ | 12-06-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 26-06-2018 20:29 |
Temps restant | - |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
MERK: Jaguar
TYPE: XJC 4.2
CC: 4.200cc
KW: 130kw
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 2J53621BW
KM:86.858km
INGEBRUIKNAME: 05/01/1978
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
Exportdoc./Importdoc/705: NEE
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): JA
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA
BESCHRIJVING:
De Berline versie van de XJ is al een prachtige verschijning. De Coupé kom je helaas zelden tot nooit meer tegen.
Deze XJC is een mooi exemplaar. Het lakwerk is netjes. Het interieur is origineel met het juiste karakter.
Recent werd veel aandacht besteed aan de techniek, waaronder een koprevisie.
De XJC rijdt en remt. Deze is momenteel in gebruik en ook ingeschreven.
Schatting van de veilingmeester: €18.000,- a €20.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: XJC 4.2
CC: 4.200cc
KW: 130kw
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 2J53621BW
KM:86.858km
INGEBRUIKNAME: 05/01/1978
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
Exportdoc./Importdoc/705: NEE
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): JA
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA
BESCHRIJVING:
De Berline versie van de XJ is al een prachtige verschijning. De Coupé kom je helaas zelden tot nooit meer tegen.
Deze XJC is een mooi exemplaar. Het lakwerk is netjes. Het interieur is origineel met het juiste karakter.
Recent werd veel aandacht besteed aan de techniek, waaronder een koprevisie.
De XJC rijdt en remt. Deze is momenteel in gebruik en ook ingeschreven.
Schatting van de veilingmeester: €18.000,- a €20.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.