Cette enchère est fermée, vous ne pouvez plus faire d'offre sur le lot
Données du lot
Date de départ | 12-06-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 26-06-2018 19:52 |
Temps restant | - |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
MERK: Fiat
TYPE: 900 Panorama
CC: 900cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 602886
KM: 3.575 km
INGEBRUIKNAME: 1986
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Italië
Exportdoc./Importdoc/705: NEE (mogelijkheid via verkoper tot douanering)
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
De Fiat 900 Panorama is de Multipla avant la lettre. Een fantastisch design waardoor 8 personen gemakkelijk konden reizen.
De techniek werd deels geleend bij de populaire Fiat 500 maar dan net allemaal een beetje steviger uitgevoerd. Hieronder ook een zwaardere 900cc 4 cilinder motor.
De staat van deze wagen is mooi. Op enkele charmante gebruikssporen na in echt goede staat. Het lakwerk is netjes, het interieur echt fris!
De Panorama rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €9.500,- a €11.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: 900 Panorama
CC: 900cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 602886
KM: 3.575 km
INGEBRUIKNAME: 1986
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Italië
Exportdoc./Importdoc/705: NEE (mogelijkheid via verkoper tot douanering)
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
De Fiat 900 Panorama is de Multipla avant la lettre. Een fantastisch design waardoor 8 personen gemakkelijk konden reizen.
De techniek werd deels geleend bij de populaire Fiat 500 maar dan net allemaal een beetje steviger uitgevoerd. Hieronder ook een zwaardere 900cc 4 cilinder motor.
De staat van deze wagen is mooi. Op enkele charmante gebruikssporen na in echt goede staat. Het lakwerk is netjes, het interieur echt fris!
De Panorama rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €9.500,- a €11.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.