Date de départ | 12-06-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 26-06-2018 20:12 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
MERK: Porsche
TYPE: 914
CC: 1.700cc
VIN: 4702903098
KM: 23.577 km
INGEBRUIKNAME: 15/09/1971
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): NEE
Keuringsbewijs (ja-nee):JA
De 914 is lang een ondergewaardeerde wagen geweest. Vandaag de dag is deze steeds populairder door zijn simpelheid.
In iedere iets of wat gewaardeerde rally zie je verschillende 914's de show stelen. En dat is terecht. Gezien de opstelling van de middenmotor en zijn licht gewicht is dit een fantastische rijdersauto!
Deze 914 is een pracht exemplaar. We durven zeggen in concourstaat.
Het lakwerk is van een ontzettend hoge kwaliteit. Het interieur is niet, zowel de zetelbekleding als het tapijtwerk. Technisch onderging deze een revisie. Het bandenwerk is nieuw. Dit is haast een nieuwe wagen met oog voor details. Van het eerste moment zie je dat dit een hoogstaande restauratie is geweest. Simpelweg instappen en rijden!
Schatting van de veilingmeester: €28.000,- a €30.000,-
TYPE: 914
CC: 1.700cc
VIN: 4702903098
KM: 23.577 km
INGEBRUIKNAME: 15/09/1971
Keuringsbewijs (ja-nee):JA