Cette enchère est fermée, vous ne pouvez plus faire d'offre sur le lot
Données du lot
Date de départ | 12-06-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 26-06-2018 20:06 |
Temps restant | - |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
MERK: Porsche
TYPE: 933 TurboLook
CC: 3.600cc
KW: 200kw
BRANDSTOF: Benzine
VIN: WPOZZZ99ZSS314114
KM: 110.305km
INGEBRUIKNAME: 24/02/1995
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
Exportdoc./Importdoc/705: NEE
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): JA
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA
BESCHRIJVING:
Deze Porsche 993 Turbo-look is in zeer mooie staat. In de reconstruction naar 993 Turbo is gebruik gemaakt van originele onderdelen, en dit is een totaalaanpak geweest. Het koetswerk in staal, origineel bumperwerk, spoiler, velgen en compleet interieur tot de optionele alu turbostoelen toe. Tevens nog in prachtige staat!
Schatting van de veilingmeester: €57.000,- a €59.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: 933 TurboLook
CC: 3.600cc
KW: 200kw
BRANDSTOF: Benzine
VIN: WPOZZZ99ZSS314114
KM: 110.305km
INGEBRUIKNAME: 24/02/1995
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
Exportdoc./Importdoc/705: NEE
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): JA
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA
BESCHRIJVING:
Deze Porsche 993 Turbo-look is in zeer mooie staat. In de reconstruction naar 993 Turbo is gebruik gemaakt van originele onderdelen, en dit is een totaalaanpak geweest. Het koetswerk in staal, origineel bumperwerk, spoiler, velgen en compleet interieur tot de optionele alu turbostoelen toe. Tevens nog in prachtige staat!
Schatting van de veilingmeester: €57.000,- a €59.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.