Date de départ | 12-06-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 26-06-2018 19:40 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
MERK: Porsche |
TYPE: 911 3.2 WTL |
CC: 3.200cc |
KW: |
BRANDSTOF: Benzine |
VIN: WPOZZZ91ZFS101765 |
KM: 213;370KM |
INGEBRUIKNAME: 18/03/1985 |
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België |
Exportdoc./Importdoc/705: NEE |
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA |
Keuringsbewijs (ja-nee): JA |
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA |
BESCHRIJVING: |
Dit is een origineel geleverde WTL, Works Turbo Look. Voorzien van de 3.2 boxer motor die gekend staat om zijn soepele rijeigenschappen t.o.v. de SC's en vorige modellen. |
De wagen werd gerestaureerd en gereviseerd. Zoals wij kunnen zien is het interieur origineel en in ontzettend goede staat. Het lakwerk is opvallend strak en mooi. Technisch goed. |
Een wagen met oog voor detail zonder overgerestaureerd te zijn. Dit is A1 kwaliteit. De 911 is goed gedocumenteerd en heeft hierdoor samen met de kwaliteitsvolte staat alles om een winner te zijn en dus een goede investering naar de toekomst toe. |
Schatting van de veilingmeester: €95.000,- a €100.000,- |
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. |