Numéro du lot 45: HONDA N600 - 1972 |
Précédent |
Numéro du lot 45: HONDA N600 - 1972
PrécédentCette enchère est fermée, vous ne pouvez plus faire d'offre sur le lot
Date de départ | 10-04-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 24-04-2018 20:20 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
MERK: HONDA TYPE: N600 CC: 600 BRANDSTOF: Benzine VIN: N6001047903590 KM: 53.811km INGEBRUIKNAME: 12/05/1972
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Spanje
BESCHRIJVING: Honda 600, afkomstig uit het zonnige Spanje. De wagen is in het verleden gerestaureerd geweest. Het lakwerk is netjes met normale gebruikssporen. Het interieur is strak en de bekleding mooi. Ook de motor lijkt onderhanden genomen. De wagen start, rijdt en remt. De Honda is afkomstig van Spanje waardoor de auto hard gebleven is.
Schatting van de veilingmeester: €6.500,- a €8.000,-
Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van een eigen mening en overtuig jezelf van dit kavel.