Date de départ | 10-04-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 24-04-2018 20:44 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
MERK: Axiam TYPE: Mega CC: 1.500cc KW: BRANDSTOF: Diesel VIN: VLGMCD25000000004 KM: 81.358 INGEBRUIKNAME: 19/07/1995
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Nederland
Exportdoc./Importdoc/705: 705
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): Ja - Nederlands
Keuringsbewijs (ja-nee): Nee
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA
BESCHRIJVING: Prachtige Mega op chassis van Citroën AX. De wagen is volledig gerestaureerd, gaande van de hele polyester carrosserie tot het interieur. Ze start en rijdt goed. De staat is ontzetten goed en kwaliteitsvol. Hiervan zou een oplage gemaakt zijn van 400 stuks!
Schatting van de veilingmeester: €10.000,- a €11.500,-
Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Exportdoc./Importdoc/705: 705
Keuringsbewijs (ja-nee): Nee