Heure de fermeture | 08-02-2022 20:35 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
Corneille
Zeefdruk
Gesigneerd
Genummerd op 190 ex. Dit is nummer 95
42*52 cm, Ingelijst: 61*71 cm
1975
geschatte waarde: €750
Zeefdruk
Gesigneerd
42*52 cm, Ingelijst: 61*71 cm
1975
geschatte waarde: €750