Heure de fermeture | 08-02-2022 20:39 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
Keith Haring
Litho - Affiche
Gesigneerd en gedateerd 1986
63,5*87,5, met lijst 81*101 cm
Geschatte waarde: € 2.500
Litho - Affiche
Gesigneerd en gedateerd 1986
Geschatte waarde: € 2.500