Heure de fermeture | 08-02-2022 20:26 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
Roy Lichtenstein
Vertical Apple
Roy Lichtenstein (after) uit de ‘Seven Apple Woodcuts’ serie
Lithografie gesigneerd in de plaat
Genummerd met potlood in beperkte oplage 48/150
Reliëfstempel van de uitgever Styria Studio |Gecertificeerd met droogstempel Castelli Graphics achteraan
35*50 cm
In perfecte staat
Vermeld in Catalogue Raisonné The Prints of Roy Lichtenstein 1948-1997: Corlett 199
Dit werk wordt door de eigenaar opgestuurd, verzendingskosten België: € 18, Nederland/Frankrijk / Duitsland: €22
Vertical Apple
35*50 cm
In perfecte staat