Heure de fermeture | 21-12-2021 21:29 |
"Joelke Bollaert"
Gesigneerd
Genummerd, editie van 100ex.
2005
Kris Martin (1972 - ) creëert beelden uit objecten die vragen oproepen over begrippen zoals vergankelijkheid, identiteit en dood. Thema’s die al eeuwenlang de kunstgeschiedenis doorkruisen. Kris Martin vervlecht in zijn werk dan ook kunstgeschiedenis, literatuur en mythes. Bovendien bespeelt hij mechanismen zoals herkenning en vervreemding om ons te doen stilstaan bij de grotere vragen.
Gesigneerd
Genummerd, editie van 100ex.
2005