Heure de fermeture | 21-12-2021 21:20 |
"Pepto Bismo"
Litho + bijhorend object (video) Toymodel of space.
Gesigneerd
1993
51*31 cm
Panamarenko (1940 – 2019) was een buitengewoon en niet te classificeren individu binnen de hedendaagse kunst. Als kunstenaar, ingenieur, fysicus, uitvinder en visionair heeft hij uitzonderlijk onderzoek gevoerd naar begrippen als ruimte, beweging, vlucht, energie en gravitatie. Zijn werk is een combinatie van artistiek en technologisch experiment, en neemt verschillende vormen aan: vliegtuigen, duikboten, auto’s, vliegende tapijten en vogels. Telkens spectaculaire constructies van vreemde schoonheid, tegelijk speels en indrukwekkend., inclusief boek met video "toymodel of space"
Gesigneerd
1993
51*31 cm