Heure de fermeture | 21-12-2021 21:15 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
Steve Locatelli <br/z> ALLSAYNTS 1 <br/z> Gesigneerd <br/z> Genummerd <br/z> Gelimiteerde editie van 60ex., dit is nummer 54/60 <br/z> 2019 <br/z> 110*150cm (bijzonder groot werk) <br/z> Prachtig ingekaderd in plexibox <br/z> Geschatte prijs: € 3.750