Date de départ | 20-07-2021 10:00 |
Heure de fermeture | 27-07-2021 19:56 |
!! NIEUW !! Met de Bernini Buitenkeuken van Boretti is buiten koken nog nooit zo gemakkelijk en aantrekkelijk geweest. Geniet met het hele gezin of met vrienden van het ultieme kookgenot. Met deze Boretti Bernini barbecue bereidt uw niet alleen de lekkerste gerechten ook de vormgeving van deze Boretti buitenkeuken is prachtig! De Boretti Bernini buitenkeuken is vernoemd naar Gian Lorenzo Bernini. En dat is niet voor niets. Want over de vormgeving van deze Bernini buitenkeuken is goed over nagedacht. Net als Bernini deed over zijn ontwerpen. De Boretti Bernini buitenkeuken is voorzien van twee krachtige branders en één zijbrander. Deze robuuste krachtpatser voelt zicht in elke tuin thuis. Maat Rooster 1600 - 2500 cm², Maat Rooster Kookoppervlak 49 x 48 cm, Aantal Branders 2 branders, Afmetingen (H x B x D) 122 x 61 x 117 cm