This auction is closed, biddings on the lot are no longer possible
LOT DATA
Start time | 04-06-2019 10:00 |
Closing time | 18-06-2019 19:12 |
Time left | - |
TO BE APPROVED BY OWNER
Porsche 993 Carrera afkomsting van eerste eigenaar (85jaar). Deze kocht de wagen nieuw en documenteerde het hele leven van deze 993. Iedere factuur zit gebundeld in een map. De staat van de wagen is goed, zowel de lak als het interieur met normale gebruikssporen. De teller werd ooit vervangen. Ook dit is gedocumenteerd. De totale kilometerstand van de wagen is omenbeide 210.000km, volledig aantoonbaar a.d.h.v. bijgeleverde facturen.
Schatting van de veilingmeester: €58.000,- a €61.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €58.000,- a €61.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.