Start time | 04-06-2019 10:00 |
Closing time | 18-06-2019 19:30 |
De Mercedes-Benz Typ 230 n werd in 1937 geïntroduceerd door Mercedes-Benz als opvolger van de Typ 230 (W 21) . Het was een van de vele modellen in de ruimte van bijna acht decennia om te worden verkocht met een naam in de trant van "Mercedes-Benz 230", en wordt daarom achteraf normaliter genoemd volgens de interne fabrieksaanduiding als de Mercedes- Benz W 143.
Deze 230 is in het verleden gerestaureerd en werd een 10-tal jaren geleden gekocht door de huidige eigenaar. De restauratie was compleet tot revisie van de mechaniek toe. Wegens leeftijd is de wagen enkele jaren geleden gestald en niet meer bereden. Wij hebben de wagen opgestart en proefgereden. Deze draait en rijdt zoals het hoort. Echter dient een waterdarm van de koeling vervangen te worden, deze is oud en sprok.
Schatting van de veilingmeester: €60.000,- a €65.000,-