Start time | 12-03-2019 10:00 |
Closing time | 26-03-2019 21:30 |
10 sets - Spanband met ratel
Verpakt in ophangblister
Maximaal 350kg
Lengte 5 mtr.
Breedte: +/- 3cm
Spanband met ratel en 2 haken. Breekkracht 700kg. Geschikt voor ladingen tot 350kg. Lengte 5 meter.
TUV en GS gekeurd