Start time | 27-11-2018 10:00 |
Closing time | 11-12-2018 20:15 |
VOERTUIGGEGEVENS - MERK: Fiat - TYPE: 500L - CC: 499cc - BRANDSTOF: Benzine - VIN: 2217610 - AFGELEZEN KMSTAND: 98.783 - INGEBRUIKNAME: 1969 - AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Italië - Exportdoc./Importdoc/705: Mogelijk na verkoop - Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA - Keuringsbewijs (ja-nee): NEE - Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE - BTW-/Margewagen: Marge BESCHRIJVING: Zeer originele, niet gerestaureerde Berlina, grotendeels nog voorzien van de eerste laklaag. Interieur in zeer goede staat, evenals zonnekapje. Diverse originele documenten aanwezig, inclusief instructieboekje. Recent zijn de remmen gereviseerd, een chromen sierlijst vervangen, en een bladveer vervangen. Kortom in een leuke goed rijdende staat Voor Belgische kopers kan de wagen geleverd worden met het roos 705 douanevignet. Dit wordt aangevraagd na verkoop. Schatting van de veilingmeester: €8.000,- a €10.000,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. - OPTIONELE SERICEPAKKETTEN - Team GT HammerTime bestaat uit 2 sterke teams die voor jou klaarstaan. Om je niet in de kou te laten staan met je aankoop via GT HammerTime voorzien we verschillende mogelijkheden om jou op weg te helpen! Op die manier kan je gerust en met volle hartelust genieten van de buitenkansen die we je aanbieden. Dus sla je slag, wij helpen je verder. - TRANSPORTpakket (Prijs in functie van de afstand) . - STARTpakket* (vanaf €299,- incl. BTW) Om je Classic Car op de weg te krijgen dient deze technisch in orde te zijn. Doe je beroep op het STARTpakket dan voorzien we je van: - een keuringsnazicht - een KEURING oldtimer - een bestek van herstelling (indien nodig) *Dit pakket omvat een vaststelling, echter geen herstelling. *Voertuig dient voorzien te zijn van geldige Belgische boorddocumenten of geldig 705 document. - SERVICEpakket (Prijs op maat) Om zeker te zijn van je stuk voorzie je je Classic Car best van een degelijke servicebeurt. Gezien onze ervaring kunnen we je hier de juiste zorg op maat van jouw Classic Car bieden. Spreek ons aan voor de juiste details. - SHINEpakket* (Prijs op maat) Wat is er mooier dan een vers gereconditioneerde Classic Car? Weinig! Net daarom voorzien we dit SHINEpakket. Hierdoor haal je het beste uit je Classic Car en bekom je per direct een waardetoename van jouw aankoop! Reconditionering van de lak incl. kleine lakcorrectie, de motorruimte, de wielkuipen en het interieur d.m.v. softcleaning Prijs in functie van de grootte & staat van het voertuig |