Start time | 12-06-2018 10:00 |
Closing time | 26-06-2018 20:17 |
MERK: Gilera
TYPE: 124 SPORT
CC: 124cc
VIN: 10111068
KM:
INGEBRUIKNAME: 21/05/1963
Prachtige Gilera 124 SPORT in ongerestaureerde en goede staat.
Momenteel is de benzine afgelaten o.w.v. bewaring.
De Gilera is rijdend weggezet.
Verkoop wegens inkrimping privécollectie.
Gilera Extra 124 cc 4 takt 21/05/1963 met origineel 20.752 km in volledig originele staat eerste lak en eerste zadel chroom enz. Van eerste eigenaar gekocht uit Italië uit een privé collectie en heeft tot 1972 gereden en is nu in België ingeschreven.
Schatting van de veilingmeester: €4.000,- a €5.500,-
TYPE: 124 SPORT
CC: 124cc
VIN: 10111068
KM:
INGEBRUIKNAME: 21/05/1963