This auction is closed, biddings on the lot are no longer possible
LOT DATA
Start time | 12-06-2018 10:00 |
Closing time | 26-06-2018 20:09 |
Time left | - |
TO BE APPROVED BY OWNER
MERK: Volvo
TYPE: PV 444 "Katterug"
CC: 1.414cc
KW: 38
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 106002
KM: 68.716 km
INGEBRUIKNAME:30/06/1956
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Nederland
Exportdoc./Importdoc/705: Mogelijk aangeleverd door verkoper
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Dit is een vroege PV444 of ook "Katterug" genaamd. De auto werd in het verleden gerestaureerd, de motor gereviseerd.
De auto voelt ontzettend goed aan. Start makkelijk, draait rustig, het lakwerk is mooi, het interieur blinkt uit door goed bewaarde elementen.
Schatting van de veilingmeester: €17.000,- a €18.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: PV 444 "Katterug"
CC: 1.414cc
KW: 38
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 106002
KM: 68.716 km
INGEBRUIKNAME:30/06/1956
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Nederland
Exportdoc./Importdoc/705: Mogelijk aangeleverd door verkoper
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Dit is een vroege PV444 of ook "Katterug" genaamd. De auto werd in het verleden gerestaureerd, de motor gereviseerd.
De auto voelt ontzettend goed aan. Start makkelijk, draait rustig, het lakwerk is mooi, het interieur blinkt uit door goed bewaarde elementen.
Schatting van de veilingmeester: €17.000,- a €18.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.