Start time | 12-06-2018 10:00 |
Closing time | 26-06-2018 19:59 |
MERK: JAGUAR
TYPE: MK2
CC: 3.800cc
KW: /
VIN: 222053DN
KM: 47.232km
INGEBRUIKNAME: 01/01/1963
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN: Zweden
Deze Jaguar MK II is er eentje in de juiste samenstelling. Met name de juiste motor, 3.8 6 cilinder, links gestuurd en manueel geschakeld.
Deze wagen komt uit collectie van een voormalig Jaguar dealer. Matching numbers en matching colours.
Het voertuig werd enkele jaren geleden deels gerestaureerd inclusief motorrevisie. Zie compressie meting van de 6 cylinder voor én na op foto 1. Vele facturen meegeleverd.
Voorzien van nieuwe lak en deels nieuw interieur. Hout behandeld en nieuw vernist
Schatting van de veilingmeester: €,38.000- a €40.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel
TYPE: MK2
CC: 3.800cc
KW: /
VIN: 222053DN
KM: 47.232km
INGEBRUIKNAME: 01/01/1963