Start time | 12-06-2018 10:00 |
Closing time | 26-06-2018 20:01 |
MERK: Fiat
TYPE: 500L
CC: 499cc
VIN: 3015267
KM:26.939km
INGEBRUIKNAME: 15/09/1972
De Fiat 500 is fun tot en met.
Deze 500 is een leuk exemplaar. Een 10-tal jaren geleden gerestaureerd, voorzien van een frissen grijs metallic lak. Een prachtig cognac interieur. De lakwerk is mooi gezien de oudere restauratie. Het interieur is netjes. De Fiat start, rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €7.500,- a €,9.000-
TYPE: 500L
CC: 499cc
VIN: 3015267
KM:26.939km
INGEBRUIKNAME: 15/09/1972