This auction is closed, biddings on the lot are no longer possible
LOT DATA
Start time | 12-06-2018 10:00 |
Closing time | 26-06-2018 21:12 |
Time left | - |
TO BE APPROVED BY OWNER
Merk: Porsche
Type: 997 Fase II Cabrio
CC: 3596cc
KW: 239kw
Brandstof: Benzine
VIN: WP0ZZZ99Z85760698
KM: 146.022
Ingebruikname: 11-02-2008
Afkomst boorddocumenten.: Belgisch
Exportdoc./Importdoc/705:
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): Ja
Keuringsbewijs (ja-nee): Ja
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): Ja
BESCHRIJVING:
Prachtige Porsche 997 Fase II (Facelift) in topstaat. Voorzien van de juiste opties zoals:
- Nappaleder
- Automaat/tiptronic
- Xenonverlichting
- Ledverlichting achteraan
- Hardtop
- GPS
- Fuchs alu velgen
- ...
De staat van de wagen is subliem. Het lakwerk ontzettend mooi, alsook het interieur. Dit betreft een BTW-wagen! De BTW is recupereerbaar! OPGELET: het is geen BTW wagen maar een privé wagen!!
Schatting van de veilingmeester: € 51.000,- a €55.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Type: 997 Fase II Cabrio
CC: 3596cc
KW: 239kw
Brandstof: Benzine
VIN: WP0ZZZ99Z85760698
KM: 146.022
Ingebruikname: 11-02-2008
Afkomst boorddocumenten.: Belgisch
Exportdoc./Importdoc/705:
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): Ja
Keuringsbewijs (ja-nee): Ja
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): Ja
BESCHRIJVING:
Prachtige Porsche 997 Fase II (Facelift) in topstaat. Voorzien van de juiste opties zoals:
- Nappaleder
- Automaat/tiptronic
- Xenonverlichting
- Ledverlichting achteraan
- Hardtop
- GPS
- Fuchs alu velgen
- ...
De staat van de wagen is subliem. Het lakwerk ontzettend mooi, alsook het interieur. Dit betreft een BTW-wagen! De BTW is recupereerbaar! OPGELET: het is geen BTW wagen maar een privé wagen!!
Schatting van de veilingmeester: € 51.000,- a €55.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.