Start time | 10-04-2018 10:00 |
Closing time | 24-04-2018 20:18 |
MERK: Cadillac TYPE: Fleetwood Brougham CC: 5.700cc KW: BRANDSTOF: Benzine VIN: 1G6AF2394D9204040 KM:202.000 miles INGEBRUIKNAME: 15/09/1983
BESCHRIJVING: De Cadillac Fleetwood Brougham, wat een auto! Ongeveer 5m43 lang, 5.7 V8 en luxe aan boord die tegenwoordig nog niet vanzelfsprekend is. Deze Brougham is een mooie verschijning; Het lakwerk is mooi met enkele gebruikssporen. Het is vooral een originele auto. Voorzien van een recente audioinstallatie. Deze is ook recent gekeurd als oldtimer en zo ook ingeschreven momenteel. De Fleetwood rijdt en remt zoals het hoort.
Schatting van de veilingmeester: €15.000,- a €18.000,-
Maak gebruikt van onze nocturne en kijken. Kom jezelf voorzien van een eigen oordeel en overtuig je van dit kavel.