Lot number 1: René Magritte - Originele Tekening |
Next |
Lot number 1: René Magritte - Originele Tekening
NextThis auction is closed, biddings on the lot are no longer possible
Start time | 07-11-2023 10:00 |
Closing time | 21-11-2023 21:00 |
Originele tekening door René Magritte, Hand gesigneerd door René Magritte - Maakte onderdeel uit van grote Magritte tentoonstelling in Zweden - Professioneel ingelijst - Met certificaat - Galerijprijs: 48500 50x43 cm