Start time | 10-05-2022 10:00 |
Closing time | 24-05-2022 21:28 |
Corneille | 'Ellen' | Gemengde techniek op papier | Gesigneerd | Gedateerd 27 juillet 1993 | 78*55 cm | Ingekaderd