Start time | 10-05-2022 10:00 |
Closing time | 24-05-2022 21:04 |
Keith Haring (After) | ‘The Monkey As Golden Calf’ naar het origineel uit 1985 | Lithografie op zwaar papier, gesigneerd in de plaat en genummerd in potlood 111/150 |Gecertificeerd met een reliëfstempel en inktstempel van 'The Keith Haring Foundation' |50*70 cm |Dit werk wordt door de eigenaar opgestuurd, verzendingskosten België: € 18, Nederland/Frankrijk / Duitsland: €25