Start time | 25-01-2022 10:00 |
Closing time | 08-02-2022 20:36 |
Jan Cremer
Op beschadigde poten lopen
Gemengde techniek
Collage met acryl op een tentoonstellingscatalogus
Gesigneerd
21*41 cm , Met lijst 37*57 cm
Geschatte waarde: € 700
Op beschadigde poten lopen
Gemengde techniek
Gesigneerd
21*41 cm , Met lijst 37*57 cm
Geschatte waarde: € 700