Start time | 25-01-2022 10:00 |
Closing time | 08-02-2022 20:35 |
Panamarenko
Prova car
Vijfkleurige kunstdruk, afkomstig van een drieluik uitnodigingskaart. Op bepaalde plaatsen afgewerkt met zilverinkt, exact zoals de grotere litho's en werken. Gedrukt op dik papier.
Gesigneerd in de plaat
Gelimiteerde uitgave (niet genummerd)
Afmetingen lijst: 32*42cm - Werk: 21,5*29,5cm
Prova car
Gesigneerd in de plaat