Start time | 25-01-2022 10:00 |
Closing time | 08-02-2022 20:18 |
Panamarenko
Bing of the Ferro Lusto
Zeldzame offsetlitho uit 2000 voor Panamarenko's expositie bij Hayward Gallery, UK
Gesigneerd
50.5 x 76.5 cm
Ingekaderd - Afmetingen lijst: 102x72cm
Bing of the Ferro Lusto
Gesigneerd
50.5 x 76.5 cm