Start time | 01-06-2021 10:00 |
Closing time | 15-06-2021 20:33 |
Titel: MP 076 en MP 077
Jaar: 1972
Afmetingen: 23 x 21
2 schitterende oude kleurenlitho’s op Arches papier, zeldzaam
Met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Genummerd op 100ex. Dit zijn de resp. nummers 40/100 en 54/100
Professioneel ingekaderd. Kan zo aan de muur.