KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 11-12-2018 20:02 |
VOERTUIGGEGEVENS - MERK: PORSCHE - TYPE: 964 CARRERA 4 - CC: 3600cc - KW: 183 - BRANDSTOF: BENZINE - VIN: WP0ZZZ96ZLS400771 - AFGELEZEN KMSTAND: 184.536KM - INGEBRUIKNAME: ../../1990 - AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: FRANSE ORIGINE - Exportdoc./Importdoc/705: JA - Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): - Keuringsbewijs (ja-nee):nee - Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): - BTW-/Margewagen:Marge BESCHRIJVING: De Porsche 964 wordt vandaag aanzien als één van de ultieme rijders Porsche. Dit omdat er t.o.v. de voorgaande G-modellen gebruik is gemaakt van veel jongere technieken. En dat merk je, dit is een moderne auto op vlak van rijden. Een koppelrijk trekvermogen en een ontzettende romigheid maken van deze 964 een droom op wielen! Deze 964 is er eentje in een zeer gewilde combinatie. Het zwarte koetswerk op het zwart lederen interieur scoort altijd. Zijn manuele versnellingsbak is het meest gewilde bovenop de 4x4 aandrijving. Turbozetels elektrisch regelbaar. Het lakwerk is correct met weinig gebruikssporen en oogt fris. Het interieur lijkt origineel en correct onderhouden. De 911 start en rijdt. Schatting van de veilingmeester: €55.000,- a €58.000,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel. |