KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-11-2017 09:00 |
Sluitingstijd | 21-11-2017 20:05 |
MINI BRITISCH OPEN CLASSIC, datum eerste inschrijving: 06/10/1993, chassisnummer: SAXXNYADMB0072972, afgelezen kmstand: 32.500Km, motorinhoud: 1275cc
Brandstof: Benzine, versnellingsbak: Manueel
DOCUMENTEN: Belgische boorddocumenten en gelijkvormigheidsattest.
EXTRA INFO:
Mini British Open, zeldzaam model o.w.v. origineel Britisch Open - uitvoering met goed werkend schuifdak.
Goede originele staat, mooi lakwerk, interieur met gebruikssporen maar mooie patina.
Prachtig houtwerk (origineel) zonder gebarsten vernis.
24/10/2017 gekeurd voor verkoop en klaar om ingeschreven te worden.
Net voorzien van een nieuwe Hi-Low ophanging.
Instappen en rijden.
Schatting van de veilingmeester: 10.000 € - 12.000 €
EXTRA INFO:
Instappen en rijden.