KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-11-2017 09:00 |
Sluitingstijd | 21-11-2017 20:00 |
ROVER P6 2200, datum eerste inschrijving: 12/09/1975, chassisnummer: 49408520A, afgelezen kmstand: 4.400Km, motorinhoud: 2200cc
Brandstof: Benzine, versnellingsbak: Manueel
DOCUMENTEN: Nederlandse boorddocumenten, 705 gedouaneerd.
EXTRA INFO:
Rover P6 2200, betreft een oudere restauratie, complete wagen.
Interieur met gebruikssporen, alsook het lakwerk.
Wagen rijdt en remt, oude brandstof dient vervangen te worden door verse benzine, hierdoor draait de wagen momenteel slecht.
Schatting van de veilingmeester: 4.000 € - 5.500 €
EXTRA INFO: