Kavelnummer 1: PORSCHE 911 3.0SC CARRERA RSR RECREATION, 1974 |
Volgende |
Kavelnummer 1: PORSCHE 911 3.0SC CARRERA RSR RECREATION, 1974
VolgendeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-11-2017 09:00 |
Sluitingstijd | 21-11-2017 20:05 |
PORSCHE 911 3.0SC CARRERA RSR Look, datum eerste inschrijving: 09/10/1974, chassisnr:9114103543, afgelezen kmstand: 176.191km, motorinhoud: 3000cc
Brandstof: Benzine, versnellingsbak: Manueel
DOCUMENTEN: Belgische inschrijvingsbewijs en keuringsbewijs.
EXTRA INFO:
Prachtig rolling project!
Als basis is gebruik gemaakt van een 911 2.7.
Hier is veel geïnvesteerd inzake koetswerkombouw en accessoires.
Het koetswerk is voorzien van veel gewichtbesparende onderdelen zoals polyester motorkap en kofferklep, alsook de spatborden rondom.
De 3.0 motor is 5 jaar geleden volledig gereviseerd. De kettingspanners zijn omgebouwd naar hydraulische ipv mechanische.
Sinds revisie heeft de wagen niet meer gereden en dient opgestart te worden. De versnellingsbak is gereviseerd samen met de motor.
Samen met de 911 worden de nog te monteren onderdelen meegeleverd, zoals de rolkooi en een extra lichtgewicht spoiler.
De 911 is het laatst gekeurd geweest in 2006 als oldtimer.
Schatting van de veilingmeester: 39.000 € - 43.000 €
EXTRA INFO:
Prachtig rolling project!