Date de départ | 06-11-2017 09:00 |
Heure de fermeture | 21-11-2017 20:05 |
VW T2 CAMPER WESTFALIA, datum eerste inschrijving: 03/11/1977, chassisnr:ZFA3120000J669805, afgelezen kmstand: 220.700km, motorinhoud: 1584cc
brandstof: Benzine, versnellingsbak: Manueel
DOCUMENTEN: Belgische inschrijvingsbewijs en keuringsbewijs.
EXTRA INFO:
Deze T2 is van Europese origine, afgeleverd in Oostenrijk en door Westfalia geconverteerd tot camper.
Dé meest gewilde samenstelling gezien de origine en Westfaliaconversie.
In het verleden is de T2 gerestaureerd met oog op originaliteit. De T2 rijdt en remt zoals het hoort.
Het betreft een oudere restauratie. De originele Westfalia bekleding is in goed staat, als ook de tent van de dakconstructie.
Schatting van de veilingmeester: 18.500 € - 21.000 €
EXTRA INFO: