Start time | 06-11-2017 09:00 |
Closing time | 21-11-2017 20:10 |
MERCEDES-BENZ W116 280SE, datum eerste inschrijving: 1979, chassisnummer: 11602412080978, afgelezen kmstand: 258.900Km, motorinhoud: 2800cc
Brandstof: Benzine, versnellingsbak: Automaat
DOCUMENTEN: Belgische boorddocumenten
EXTRA INFO:
Mooie Mercedes-Benz W116 280 SE, recent voorzien van volledig nieuw lakwerk, hierdoor volledig roestvrij.
Interieur origineel echter in prachtige staat.
Motor draait, niet goed, gasklep dient nagekeken te worden.
Recent gekeurd en ingeschreven.
Schatting van de veilingmeester: 8.500 € - 10.000 €
EXTRA INFO: