Start time | 06-11-2017 09:00 |
Closing time | 21-11-2017 20:25 |
CITROEN TRACTION AVANT, datum eerste inschrijving: 14/05/1949, chassisnummer: 2490971, afgelezen kmstand: 46.600km, motorinhoud: XXXXcc
Brandstof: Benzine, versnellingsbak: Manueel
DOCUMENTEN: Nederlandse papieren, Gedouaneerd, 705
EXTRA INFO:
Prachtige Citroën Traction Avant “COMMERCIALE”.
Uitzonderlijk door de Commerciale uitvoering. Hierdoor is het chassis en de koets verlengd.
Dit resulteert in meer beenruimte achterin en een grote achterklep. Deze vind je zelden! Ideaal voor trouwerij!.
Lakwerk met gebruikssporen, echter netjes, bekleding mooi en compleet. Wagen rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: 15.5000 € - 18.000 €
EXTRA INFO: