KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 20:16 |
Mooie Mercedes SL350 W107 in zeldzame V8 manueel geschakelde configuratie. Tevens een van de eerst geproduceerde 107 modellen. Daardoor herkenbaar aan het originele bitone interieur en chome luchtvinnen op de motorkap. De staat is fris met normale gebruikssporen gezien de leeftijd. Het valt vooral op dat de wagen strak is en weinig tot geen roest vertoont, op het eerste zicht zelfs niet onder de wielbogen. De wagen start, rijdt en remt. Deze is opgestart na enige tijd van stilstand. Deze is origineel Duits geleverd waarna geexporteerd naar Zweden.
Schatting van de veilingmeester: €22.000,- a €24.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.