Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-08-2019 14:00 |
Sluitingstijd | 20-08-2019 19:59 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
Prachtige Fiat 500. De wagen is net toegekomen uit Italië. Voor de Belgische koper kan deze gedouaneerde geleverd worden, zo zijn alle documenten klaar om naar de keuring te gaan. Het lakwerk is mooit, alsook het interieur. Technisch is deze in orde. Deze start, rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €8.500,- a €9.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €8.500,- a €9.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.