Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 27-11-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 11-12-2018 19:21 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
VOERTUIGGEGEVENS
- MERK: Land Rover
- TYPE: Defender 90 Td4
- CC: 2.401
- KW: 90
- BRANDSTOF: Diesel
- VIN: SALLDVBS88A763180
- AFGELEZEN KMSTAND: 118.813
- INGEBRUIKNAME: 01/07/2008
- AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
- Exportdoc./Importdoc/705: NEE
- Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
- Keuringsbewijs (ja-nee): JA
- Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA
- BTW-/Margewagen: BTW
BESCHRIJVING:
De Defender is een icoon, een gewild icoon, zeker sinds de productiestop van enkele jaren geleden, en dat komt de restwaarde enorm ten goede.
De Defender is een auto die jij moet begrijpen, de Defender begrijpt jou namelijk niet en net dat maakt hem zo aantrekkelijk.
Deze Defender is goed uitgerust met onderandere:
- Airco!
- Radio CD
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Alu boost velgen
- Trekhaak
- Cubbybox (armsteun en opbergvak)
- Bekerhouder
- ...
Het lakwerk is correct, met enige gebruikssporen, alsook voor het interieur.
Zonet zijn nieuwe originele Black Edition Boost velgen geplaatst.
Momenteel is de wagen ingeschreven en in gebruik.
Schatting van de veilingmeester: €28.000,- a €30.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
- MERK: Land Rover
- TYPE: Defender 90 Td4
- CC: 2.401
- KW: 90
- BRANDSTOF: Diesel
- VIN: SALLDVBS88A763180
- AFGELEZEN KMSTAND: 118.813
- INGEBRUIKNAME: 01/07/2008
- AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
- Exportdoc./Importdoc/705: NEE
- Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
- Keuringsbewijs (ja-nee): JA
- Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): JA
- BTW-/Margewagen: BTW
BESCHRIJVING:
De Defender is een icoon, een gewild icoon, zeker sinds de productiestop van enkele jaren geleden, en dat komt de restwaarde enorm ten goede.
De Defender is een auto die jij moet begrijpen, de Defender begrijpt jou namelijk niet en net dat maakt hem zo aantrekkelijk.
Deze Defender is goed uitgerust met onderandere:
- Airco!
- Radio CD
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Alu boost velgen
- Trekhaak
- Cubbybox (armsteun en opbergvak)
- Bekerhouder
- ...
Het lakwerk is correct, met enige gebruikssporen, alsook voor het interieur.
Zonet zijn nieuwe originele Black Edition Boost velgen geplaatst.
Momenteel is de wagen ingeschreven en in gebruik.
Schatting van de veilingmeester: €28.000,- a €30.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.