Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 20:30 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: VW
TYPE: Karmann Ghia Coupé
CC: 1.598cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 143201036
KM: 53.348km
INGEBRUIKNAME: 15/09/1972
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
Exportdoc./Importdoc/705: NEE
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): JA
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
De Karmann Ghia Coupe was destijds dé wagen voor de betere onder ons. Het Design vertoont veel gelijkenissen met de Porsche 356 waar deze ook de techniek leende. Will Tura had er eentje in de jaren 70 en het moet gezegd zijn dat de man in die tijd ontzettend populair was!
Deze Karmann Ghia is een fraai exemplaar. Zo is het koetswerk netjes gezien de leeftijd van de wagen. Enkele schoonheidsrimpels sieren de koets alleen maar. Het interieur is voorzien van nieuw tapijtwerk, nieuwe stoelbekleding en vulling. Technisch is er de laatste tijd veel vervangen waaronder recent de batterij en carburator. De motor draait opvallend stabiel en rustig.
Kortom een eerlijk en goed geconserveerd exemplaar, instappen en rijden!
Schatting van de veilingmeester: € 19.000,- a €21.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: Karmann Ghia Coupé
CC: 1.598cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 143201036
KM: 53.348km
INGEBRUIKNAME: 15/09/1972
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
Exportdoc./Importdoc/705: NEE
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): JA
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
De Karmann Ghia Coupe was destijds dé wagen voor de betere onder ons. Het Design vertoont veel gelijkenissen met de Porsche 356 waar deze ook de techniek leende. Will Tura had er eentje in de jaren 70 en het moet gezegd zijn dat de man in die tijd ontzettend populair was!
Deze Karmann Ghia is een fraai exemplaar. Zo is het koetswerk netjes gezien de leeftijd van de wagen. Enkele schoonheidsrimpels sieren de koets alleen maar. Het interieur is voorzien van nieuw tapijtwerk, nieuwe stoelbekleding en vulling. Technisch is er de laatste tijd veel vervangen waaronder recent de batterij en carburator. De motor draait opvallend stabiel en rustig.
Kortom een eerlijk en goed geconserveerd exemplaar, instappen en rijden!
Schatting van de veilingmeester: € 19.000,- a €21.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.