Kavelnummer 1: Mercedes-Benz S350 CDI - 2010 |
Volgende |
Kavelnummer 1: Mercedes-Benz S350 CDI - 2010
VolgendeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 15-09-2020 08:00 |
Sluitingstijd | 29-09-2020 20:35 |
keyless go, keylless entry, split screen, entertainment system, distributiekettingen vervangen op 250.000km
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.