Kavelnummer 1: AC Cobra Pilgrim Sumo - 1984 |
Volgende |
Kavelnummer 1: AC Cobra Pilgrim Sumo - 1984
VolgendeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 09-07-2020 10:00 |
Sluitingstijd | 28-07-2020 19:30 |
AC Cobra Clone - Pilgrim Sumo. Wagen in prachtige optische en zeer goede technische staat. Voorzien van 3.500 cc Land Rover V8 (tevens vaak gebruikt door Morgan). De wagen is momenteel ingeschreven in België en voorzien van een oldtimerstatuut.
Schatting van de veilingmeester: €55.000,- a €58.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze bezichtiging om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.